Aktuální výsledky

Cena města Blanska

17.4.2019 22:22:00

V sobotu 13. 4. 2018 proběhly za účasti mladých plavců PK Zlín v Blansku závody CENA MĚSTA BLANSKA. Zlínští plavci se na těchto závodech opravdu neztratili.

Tři prvenství ze tří startů (50VZ, 200PZ, 100VZ) si odsud odváží Václav Vaculík a vzhledem k tomu, že 200PZ byl hlavní závod, odváží si také krásný pohár. Na medailových pozicích se dále umístili Anna Čižmářová (druhá na 100Z, třetí na 100VZ), Lukáš Hradil (druhý na 100P, třetí na 100M) a Adéla Beránková (druhá na 50K, a bohužel těsně čtvrtá na 100P). Na předních místech se dále umístili Kryštof Zvonek (dvakrát 5. místo), Amálie Lhotková, Kristýna Freundová, Matěj Ambrož a Pavel Kozman (všichni 6. místo). Ostatní naši plavci si také zaplavali krásné osobní rekordy a odvezli si hezké vzpomínky na povedené závody.